• txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...

niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiosenny Koncert Charytatywny dla Moniki


W niedzielne, kwietniowe popołudnie w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Marcówce miał miejsce niezwykły i uroczysty koncert charytatywny. Liczne występy artystyczne dzieci i młodzieży szkolnej połączone z licytacjami, poczęstunkiem i wieloma innymi atrakcjami niemal dla każdego kto przyszedł, jako kolejna szlachetna akcja z wielu, miała na celu zbieranie środków na leczenie ciężko chorej mieszkanki Marcówki, zmagającej się niezwykle groźną odmianą nowotworu. Zgodnie z bardzo mądrym powiedzeniem, że „każdy ma coś, co może dać innym” chętnych do realizacji tego wspaniałego i szlachetnego czynu, jakim jest zwyczajna ludzka pomoc dla drugiego potrzebującego po raz kolejny w naszej gminie nie zabrakło. Całe rodziny przybyły na charytatywną akcję, aby w miarę swoich możliwości wesprzeć i pomóc oraz zwyczajnie zaznaczyć swą obecność i bliskość w tych trudnych chwilach, dla tych którzy szczególnie tej pomocy potrzebują. I tym razem hojności, entuzjazmu i zapału nikomu nie brakowało, miejmy zatem nadzieje, że ta i kolejne akcje w znacznym stopniu przyczynią się do zebrania potrzebnej kwoty na dalsze leczenie Pani Moniki. Dziękujemy!!

  
dla zainteresowanych więcej na:

Marcówka, 21.04.2024

6 komentarzy:

 1. Oh my, bless their hearts. I'm sure they enjoyed doing all they did and they do look beautiful each and everyone of them.

  OdpowiedzUsuń
 2. Preciosas fotos y maravillosa iniciativa solidaria . Los niños y los jóvenes hicieron un gran trabajo. Enhorabuena para todos. Abrazos.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello Boguslaw,
  this is a very nice post for a good cause
  The support is amazing.
  I send greetings.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pełna podziwu dla mieszkańców, którzy z ogromną pasją organizują koncert charytatywny na wspieranie bardzo chorej Moniki. Piękna jest Twoja relacja.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Que lindos, me encanta. Abrazos.

  OdpowiedzUsuń