• txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...

sobota, 19 września 2020

Jeden dzień z życia... Hektora


Hektor - bo tak się nazywa nasz bohater jest małym kotkiem ma zaledwie parę miesięcy, zatem każdy jego dzień to nowe doświadczenia, nowe wyzwania i mnóstwo przygód które spotykają go niemal na każdym kroku.
Różnorodność doświadczeń sytuacji i doznań jakie trafiają mu się każdego dnia, ciągle pozwalają poznawać jego świat wokół niego, a przecież koty jak wiadomo powszechnie mają wiele tych cech których nie mają na przykład ludzie czy inne zwierzęta i takie właśnie poznawania otoczenia na pewno jest czymś wyjątkowo ciekawym i fascynującym.Przykład... chociażby jego bystry wzrok  i umiejętność dostosowywania się jego źrenic do natężenia światła, nie mówiąc już i kącie samego widzenia, który wynosi 180 stopni, gdy człowiek ma zaledwie 160. 
Można by wiele przytaczać przykładów i pisać o ich zdolnościach i umiejętnościach jakimi obdarzyła ich natura,  lecz o wszystkim tym można poczytać w internecie. Ja jednak chce pokazać kilka zdjęć, które robiąc z niezwykłą cierpliwością i poświeceniem udało mi się mu zrobić w ciągu kilku wolnych chwil jednego wrześniowego dnia..


Zembrzyce, 16.09.2020

8 komentarzy:

 1. Kot Hektor jest dziarski, przystojny i energiczny… jego działania są pięknie utrwalone na zdjęciach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ on jest piękny. Podziwiam sesję fotograficzną Hektora. Zachwycam się każdym Twoim zdjęciem. Widzę też, że jesteś nie tylko doskonałym fotografem ale i wspaniałym artystą.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. One cute black cat. Thanks for the great photos. Have a nice evening.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hi Bogusław, wow ... Hector is a beautiful kitten and also a model. Your pictures are amazing. I like it very much. Greetings and have a nice week.

  OdpowiedzUsuń
 5. The cat looks comfortable outdoor. Have a nice weekend.

  OdpowiedzUsuń
 6. To urodzony model, wygląda jak mała puma.
  Pogłaskanki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pieskie życie Hektora :). Na niektórych zdjęciach wygląda jak puma :)

  OdpowiedzUsuń