• txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...

poniedziałek, 29 stycznia 2024

32. Finał WOŚP ❤️ Zembrzyce, 28.01.2024

Tak jak w całej Polsce już po raz 32-gi Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się również w Zembrzycach. Uroczysty koncert finałowy miał miejsce na hali sportowej tutejszego Zespołu Szkół. W programie wystąpiły miedzy innymi tradycyjnie Orkiestra Dęta "Rytm" która to koncert otworzyła, Koła Gospodyń -  "Mioduszyna" oraz bogata część artystyczna w wykonaniu dzieci tych najmłodszych również jak i młodzieży szkolnej czyli znakomicie przygotowane i zaprezentowane pokazy taneczne i występy wokalne.

W tym roku celem zbiórki było zebranie środków finansowych na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów po pandemii Covid-19 i nie tylko. Cel jak wiemy szczytny, potrzebny i jakże na czasie, wiec trudno nie pomagać potrzebującym, którzy tego wsparcia i specjalistycznej pomocy po ciężkich latach chorób i powikłań po pandemicznych potrzebują.

Jak zawsze kilka okazjonalnych zdjęć z tego pięknego wydarzenia, jako zapis czasu i pamiątka z tej wspaniałej akcji, która towarzyszy nam mimo różnych przeciwności już od 32 lat. Brawo Organizatorzy i brawo Gmina Zembrzyce ❤️!
dla zainteresowanych więcej na:
32. Finał WOŚP ❤️ Zembrzyce, 28.01.2024


Zembrzyce, 28.01.2024

3 komentarze:

 1. Hi Boguslaw,
  according to the photos, it was an amazing event.
  The wind was blowing a lot here as well, now it has calmed down a bit.
  Greetings.

  OdpowiedzUsuń
 2. To jedyna taka orkiestra, która rok rocznie gra tak głośno, że słyszy ją niemal cały świat. Cieszę się, że pomimo różnych przeciwności losu Polacy angażują się w to wyjątkowe i wzruszające wydarzenie. Sama kilkakrotnie kwestowałam, w tym również podczas pierwszej orkiestry a w czasie nauki w liceum byłam w sztabach organizacyjnych i przygotowywałam identyfikatory, puszki itp. w siedzibie TV Gdańsk. To były super czasy, cieszę się że ta piękna idea przetrwała dekady.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hi Boguslaw,
  I'm looking at the photos once more, beautiful.
  I wish you a nice weekend.

  OdpowiedzUsuń