• txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...
 • txt...

niedziela, 14 stycznia 2024

"Cud betlejemskiej nocy" - jasełka w Marcówce (2024)


Jak co roku w okresie świątecznym warto zarezerwować sobie czas, przybyć i być świadkiem spektaklu jakim są jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży szkolnej w Marcówce.Niewątpliwie jest to miła okazja do ponownego i wspólnego przeżywania tych niezwykłych chwil i magii Świąt Bożego Narodzenia. Jak zapewniali organizatorzy miały to być chwile radości, refleksji i jak zawsze nieco innego spojrzenia na to co wszyscy dobrze znamy i kochamy. Miało to być połączenie tradycji z nowoczesnością, gry aktorskiej z zabawą i przyjemnością i tak też się stało!. Sala przedstawienia została zapełniona całymi rodzinami do ostatniego wolnego miejsca i z pewnością każdemu dostarczyła uśmiechu, radości i zachwytu ze wspaniałego z rozmachem oraz wielkim kunsztem artystycznym - co już jest tutaj sprawdzoną regułą - przygotowanego przedstawienia.
Mnie zawsze urzeka ten rodzinny klimat, ciepła, serdeczności i wspólnego obcowania z wydarzeniami biblijnymi, gorące zaangażowanie młodych utalentowanych uczniów czy przedszkolaków dla których jest to przecież bez wątpienia duże przeżycie i dlatego często to bardzo wzrusza zapadając w pamięć na bardzo długo.
Wielkie brawa i serdeczne podziękowania dla Wszystkich! Do zobaczenia za rok.
dla zainteresowanych nieco więcej na:
"Cud Betlejemskiej nocy" - Jasełka w Marcówce 13.01.2024

Marcówka, 13.01.2024

6 komentarzy:

 1. It must have been a great event. Greetings.

  OdpowiedzUsuń
 2. How wonderful to see this. The photos are lovely and the stage is looking good along with the children.

  OdpowiedzUsuń
 3. Preciosa celebración!
  Lucida presentación!
  Gracias!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Preciosa representación. Muchos besos.

  OdpowiedzUsuń
 5. Que bonita serie de fotos de lo que parece fue una gran representación. Donde hay niños siempre hay alegrías. Un abrazo

  OdpowiedzUsuń
 6. To piękne i wzruszające, że mieszkańcom Marcówki chce się dołożyć do tego świątecznego czasu odrobinę więcej a jasełka to wspaniała okazja, żeby spędzić wspólnie czas. Wikipedia poinformowała mnie, że Marcówka to wieś i wiesz co? Organizacji takiego przedstawienia mogłyby spokojnie jej zazdrościć duże miasta. Piękne stroje, cudowny wystrój i dekoracje, naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem. Pisząc ten tekst co chwilę wracam do zdjęć, które przekazują emocje tamtego dnia. W czym również ogromna zasługa fotografa, którego oczywiście pozdrawiam przeserdecznie.

  OdpowiedzUsuń