czwartek, 12 października 2017

Przyszła do mnie jesień...


Często bywa tak, że apogeum kolorowej jesieni nie zawsze pokrywa się z ciepłą i słoneczną aurą, tak jak  chociażby do tej pory w bieżącym roku. Jednak aby nie przegapić uroków jesieni czasem trzeba wykorzystać każdą nadarzającą się okazję aby złapać nieco jej uroków niezależnie od bardziej lub mniej sprzyjającej pogody.

Zatem kilka obrazków tym razem zrobionych okazjonalnie z okolic Jeziora Mucharskiego czyli Zapory w Świnnej Porębie przy pochmurnym i nieco szarym niebie, mając jednocześnie nadzieję, że ciepła i słoneczna pogoda zawita w i to najbliższym czasie.foto: Nikon D5000, Nikkor 18-140 f/3,5-5,6)

Świnna Poręba - Jamnik, 10.10.2017

9 komentarzy:

 1. Beautiful. There are wonderful colors in the tree. Is it cold there? Have a nice evening

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. While shooting, it was about 13 degrees Celsius, but in the weekend it was supposed to be 20 degrees Celsius :) I greet you.

   Usuń
 2. Od jakiegoś czasu gapię się na malownicze jesienne krajobrazy i troszeczkę Ci zazdroszczę takich widoków, bo piękne. Jesień na Twoich zdjęciach jest cudowna, kolorowa i taką kocham.
  Uwielbiam barwne liście na drzewach i ciemne chmury na niebie. Mam nadzieję, że w weekend będzie słoneczna pogoda i znowu będziemy mieli możliwość podziwiania nowych zdjęć.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hi. 20 degrees. Very warm. Autumn are very beautiful time. Awesome views.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hi. Ah, what a views. Superb. Greetings.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you, I like to wander, and most in spring and autumn :)

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. ¡Gracias por el bonito comentario y saludos! :)

   Usuń