poniedziałek, 8 stycznia 2018

"Dla Gosi" - Koncert Charytatywny.


W pierwszą niedzielę 2018 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Zembrzycach miał miejsce wspaniały Koncert Charytatywno-Noworoczny "Dla Gosi", mający pomóc zebrać środki do walki z ciężką chorobą młodej mieszkance Zembrzyc.
Wspaniały cel jaki przyświecał spotkaniu przyciągnął sporą cześć mieszkańców, jak również całej gminy a nawet okolicznych wsi.
Podczas koncertu na specjalnej scenie oprócz występów,  obok sceny  można było wziąć udział w licytacji, loterii fantowej, skosztować wspaniałych ciast, napić się kawy, herbaty. Najmłodsi zaś oprócz zabaw na pozostałej części sali mogli skorzystać z kącika animacji  gdzie można było ładnie się pomalować :)Program główny jak widać na zdjęciach był bardzo bogaty, zaś w przerwach technicznych odbywały się licytacje zebranych przedmiotów, a było ich nie mało...
Na pewno cieszy fakt że w dzisiejszym zabieganym świecie są ludzie a jak się okazuje jest ich nie mało, a może nawet większość z nas, dla których los drugiego człowieka nie jest obojętny, a pomoc czy to finansową czy zwyczajnie ludzka jest czymś naturalnym i normalnym.

Gosi życzymy wiary, wytrwałości i siły w walce z chorobą, pamiętając jednocześnie że nie może pozostać Sama w tej walce...Dla zainteresowanych nieco więcej:
Google+ "Dla Gosi" Noworoczny Koncert Charytatywny


Zembrzyce, 7.01.2018

4 komentarze:

 1. Me parece muy interesante el festival. Besitos.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hi! Children's performances are wonderful to watch. Greetings

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastycznie wspólnie zorganizowana akcja charytatywna dla chorej.
  Widzę, że w imprezie włączyło się bardzo dużo osób.
  Piękny Noworoczny Koncert Charytatywny.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Certainly it was a wonderful charity concert and fulfilled its purpose.

  OdpowiedzUsuń

Łączna liczba wyświetleń:

Obserwatorzy