• txt...
 • txt...
 • Jtxt...
 • ...opis txt...
 • txt...

wtorek, 26 czerwca 2018

Święto Gminy Zembrzyce - 24.06.2018W tym roku z racji trwających prac na stadionie Garbarza, zembrzyckie Dni Gminy, nieco skromniejsze odbyły się  na gościnnych terenach Ośrodka Wypoczynkowo Rekolekcyjnego "Totus Tuus". Jednodniowe Święto Gminy mimo nietypowego usytuowania i tak przyciągnęło tłumy mieszkańców zarówno Zembrzyc jak i okolicznych wsi należących do gminy.


Organizatorzy czyli Urząd Gminy oraz Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa jak zawsze stanęły na wysokości zadania i w programie imprezy każdy mógł znaleźć coś ciekawego i atrakcyjnego dla siebie. Na scenie oprócz prezentacji poszczególnych sołectw wystąpiła m.in  Orkiestra Stowarzyszenia Muzycznego Śleszowice, Koło Gospodyń Mioduszyna, młodzież gimnazjalna oraz przedszkolaki a na koniec zabrała i zaśpiewała Kapela Tadka Wojtanka. Poza sceną zaś jak zawsze atrakcje dla najmłodszych, konkursy, plac zabaw z animatorem. Nie zabrakło, bo przecież i nie mogło... zagrody Harnasia z owcami sianem oraz Gaździn ze swojskim jodłem, czy stoisk z potrawami regionalnymi.
dla zainteresowanych więcej na:
zembrzyce.plZembrzyce, 24.06.2018

6 komentarzy:

 1. Można się świetnie bawić nie sprowadzając za ogromne pieniądze celebrytów z niskiej półki?
  Widzę, że można i Twoja miejscowość zdała z tego doskonały egzamin.
  Piękna jest twoja relacja i wspaniałe zdjęcia.
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. It was certainly beautiful. Your pictures are pretty nice. The children enjoyed it greatly.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo urocze zdjęcia, taki pełne radości, wdzięczności. Jest tam zdjęcie chłopca i dziewczynki, a przed nimi surfinie, perfekcja. Zdjęcie genialne. :) Pozdrawiam bardzo serdecznie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Beautiful photographs that portray moments of great joy.
  Greetings from Portugal
  Maria
  Divagar Sobre Tudo um Pouco

  OdpowiedzUsuń