niedziela, 13 maja 2018

Kickonalia 2018 WSTiE... w rytmie zumby i eksplozji kolorów.10. Jubileuszowa Kickonalia czyli Juwenalia Wyższej Szkoły Turystyki i Ekonomii w Suchej Beskidzkiej.Jak widać niezwykle kolorowo i tanecznie było w sobotnie popołudnie na suskiej Targowicy a to za sprawą bogatego programu tegorocznych jubileuszowych, dziesiątych suskich juwenalii.
Taneczne rytmy zapewniła podgrzewając i tak już gorącą atmosferę spotkania niezwykle energetyczna grupa "NordFit" oraz jej goście specjalni, a w przerwach było niezwykle kolorowo i tęczowo a to za sprawą... eksplozji kolorów.
To oczywiście tylko cześć zabawy i atrakcji jakie się odbyły a w której miałem przyjemność uczestniczyć, wcześniej swoje występy miały przedszkolaki, na otwarciu zaś nie zabrakło jubileuszowego tortu, konkursów,  a wieczorem rozpoczął się blok koncertów na którym wystąpili znani i popularni artyści.
Imprezie również i w tym roku patronowała Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" pomagając tym którzy tej pomocy oczekują najbardziej, a jednym z akcentów tej akcji była możliwość zakupu symbolicznej cegiełki.
dla zainteresowanych, więcej na:
"Kickonalia 2018 - maraton zumby i eksplozja kolorów" 


Sucha Beskidzka, 12.05.2018

7 komentarzy:

 1. Nie miałam pojęcia, że są organizowane Suskie Juwenalia. Hmm, widzę, że to nie tylko fantastyczna zabawa dla studentów, ale także szansa na pomoc podopiecznym fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko".
  Bogusławie, jak zwykle wspaniała relacja i imprezy w postaci doskonałych zdjęć.
  Miłej, słonecznej niedzieli:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sieht so aus wie ein tolles Fest.

  Noke

  OdpowiedzUsuń
 3. Funny event and colorful. Greetings.

  OdpowiedzUsuń
 4. Se ve muy divertivo, me encanta. Besitos.

  OdpowiedzUsuń