poniedziałek, 3 lipca 2017

Eksplozja kolorów - Powitanie lata 2017 w Makowie PodhalańskimTegoroczne powitanie lata w Makowie Podhalańskim miało niezwykle bogaty program. Dwudniowa impreza to wspaniała zabawa dla każdego. Smerfowa kraina dla najmłodszych, eksplozja kolorów dla starszych, zawody sportowe oraz koncerty zespołów i grup rockowych dla wszystkich. Główną gwiazdą sobotniego wieczoru był zespół Myslovitz, a niedzielnego Luxtorpeda, a wcześniej Overdrive.


To oczywiście tylko główne punkty programu bo oprócz nich cała masa innych wspaniałych atrakcji. Szlachetną akcją był charytatywny mecz na szpilkach dla Gosi Sikory z udziałem Tomasza Hajto z lokalnymi Football Superstars.
Wspólna zabawa i taniec z udziałem Barbary Fila-Chwiej z NordFit Team jako rozgrzewka do meczu czy charytatywna Zumba Maraton z udziałem Gabrysi Bryndzy HappyFit na pewno rozgrzały serca wszystkich chociażby na przekór pogodzie która chwilami kaprysiła nieco.


Eksplozja kolorów zaś  która na stadionie Halniaka "eksplodowała" kilkukrotnie to wspólna zabawa, spontaniczność, radość, uśmiech i poczucie humoru z dystansem do samego siebie... :))
Zatem kilkanaście obrazków z tych kolorowych momentów, mam nadzieje że nikt nie poczuje się tutaj obrażony mimo takich a nie innych ujęć w czasie tej szalonej zabawy... :)
Co do koncertów, miałem okazję obserwować zaledwie preludium, przedsmak niedzielnej prawdziwej rockowej uczty, wszak byłem świadkiem tylko prób i strojenia sprzętu...


...próby Luxtorpedy,

Maków Podhalański, 02.07.2017

5 komentarzy:

 1. Hi. Great event. Luxtorpeda is an interesting band. I was listening to youtube. Greetings.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hello, It is good to spend this weekend at a party, a concert, a fun time and a lot of fun. Best wishes!

   Usuń
 2. Hi. Colorful people. Superb. Great band. Greetings.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, fantastyczna relacja. Uwielbiam Twoje doskonałe zdjęcia.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń